CENTRUM KONGRESOWE BELVEDERE


Hotel Belvedere w Zakopanem, to idealne miejsce na konferencje, kongresy, szkolenia, zjazdy, szkolenia w górach. Do dyspozycji gości hotel oddaje 14 nowocześnie wyposażonych, klimatyzowanych sal konferencyjnych. 

Sala Paderewskiego
Największa sala konferencyjna bezpośrednio połączona z przestrzeniami wystawienniczymi i bankietowymi to najnowocześniejsze miejsce na organizację kongresów i konferencji pod Tatrami. Sala może pomieścić do 500 osób w ustawieniu teatralnym oraz do 480 osób w ustawieniu bankietowym.

Sala Piłsudskiego
To sala konferencyjna, która daje bardzo komfortowe warunki zarówno do organizacji spotkań biznesowych, jak i eleganckich bankietów. Sala mieści 320 osób w układzie teatralnym, jest klimatyzowana i odpowiednio wyposażona. Dodatkowym walorem jest to, że obrady i obraz z sali mogą być transmitowane „na żywo” do Sali Wieniawy, mieszczącej się kondygnację niżej.

Sala Grabskiego
Sala ta może pomieścić jednocześnie 160 osób w układzie teatralnym. Sala jest jasna i przestronna, dzięki temu, że dociera do niej światło dzienne. Okna mogą być jednak przysłonięte, jeśli zaistnieje taka potrzeba. Sala może zostać podzielona na dwie mniejsze części (A+B). Sala jest klimatyzowana i profesjonalnie wyposażona. 

Sala Kwiatkowskiego
Sala Kwiatkowskiego znajduje się na parterze i może pomieścić 160 osób w układzie teatralnym. Salę można podzielić na dwa mniejsze klimatyzowane i komfortowo wyposażone pomieszczenia (A+B). 

Kompleksowe wyposażenie sal na konferencje
Sale konferencyjne w hotelu Belvedere charakteryzują się dużą funkcjonalnością i bogatym wyposażeniem. Hotel dysponuje niezawodnymi, nowoczesnymi sprzętami i akcesoriami multimedialnymi. Jednym z takich urządzeń jest np. wysokiej klasy projektor, pozwalający na łatwe i komfortowe wyświetlanie dowolnej prezentacji i wykresów.

Do dyspozycji gości hotel oddaje specjalistyczną obsługę techniczną, jak również bezpłatny dostęp do szybkiego, bezprzewodowego internetu wi-fim oraz klimatyzację.

Adres:
Centrum Kongresowe Hotelu Belvedere
ul. Droga do Białego 3
34-500 Zakopane